Facebook

Michalovce Trebišov

Kontakt

V prípade že potrebujete presunúť veľké objekty pomocou autožeriavov v Michalovciach prípadne v Trebišove, máme pre Vás k dispozícii žeriavy rôznych veľkostí. Či už sa jedná o stavebné činnosti pri novej výstavbe rodinných domov alebo bytových domov, alebo pri rekonštrukčných prácach zabezpečíme akékoľvek Vaše požiadavky na tieto služby autožeriavov. Jedná sa o plne mobilné žeriavy a z tohto dôvodu sa vieme dostať aj do menej alebo ťažko prístupných miest. K dispozícii sú autožeriavy na krátke obdobie ale aj na dlhšie obdobie napríklad počas trvania stavby. Určite je výhodnejšie prenajať si takýto žeriav ako kupovať vlastné zariadenie. Podľa potreby vieme dodať autožeriavy s rôznymi nosnosťami a rôznymi technickými špecifikáciami. Rovnako je samozrejmosťou aj široká škála doplnkov ako sú bádie na štrk piesok alebo betón. Taktiež máme k dispozícii paletové vidly a pracovné koše rôznych typov a rozmerov.

 

Či už potrebujete služby autožeriavov v centre Michaloviec alebo v jednotlivých mestských častiach ako sú Michalovce Stráňany, Močarany, Vrbovec alebo Topoľany všade tu sme Vám k dispozícii. Podobne to platí aj pre okresné mesto Trebišov. Tu je možné dopraviť naše zariadenia do mestských častí Milhostov, Nový Majer aj Olšina. Rovnako tak vieme pokryť sídliská Juh, Sever a Stred.

 

Okrem súčinnosti pri stavebných prácach je možné  využiť naše služby aj pri záchranárskych činnostiach. Často krát napríklad asistujeme pri rôznych autonehodách kde zostanú aj ťažké vozidlá mimo vozovky cesty. V takýchto prípadoch keď nie je možné iným spôsobom dostať vozidlá na cestu sú naše služby k dispozícii. Pre viac informácií a objednávky ohľadom služieb autožeriavov v Michalovciach a Trebišove nás kontaktujte.