Facebook

Bardejov Svidník

Kontakt

Prenájom autožeriavov zabezpečujeme aj v lokalitách Bardejova a Svidníka. Najčastejšími klientmi sú stavebné firmy ktoré potrebujú manipulovať s ťažkými bremenami v sektore staveniska. Vieme sa prispôsobiť rôznym hmotnostiam a rozmerov podľa požiadaviek klientov.

 

Okrem použitia našich autožeriavov pri stavebných úkonoch sa často používajú aj pri vyprosťovaní uviaznutých nákladných vozidiel pri dopravných nehodách. V prípade ak potrebujete využiť službu prenájmu autožeriavov v Bardejove alebo Svidníku, vieme vám poskytnúť žeriavy na stavby aj v týchto mestách a blízkych obciach. Ponúkame prenájom autožeriavov aj pre práce v mestských častiach Bardejova ako sú Bardejovská Nová Ves, Bardejovská Zábava alebo sídliskách Družba a Moliterka. Vo Svidníku v pôvodných častiach Vyšný a Nižný Svidník.

 

Štandardne sa naše žeriavy používajú pri montovaných halách či už sú konštrukčne tvorené z prefabrikátov alebo ocele, ďalej pri doprave a inštaláciách rôznych technológií. Stavba rodinných domov prípadne bytových domov je rovnako naša špecializácia. V stavebníctve sú ďalej naše autožeriavy využívané pri montovaných domoch a rovnako tak pri zatepľovaní bytoviek.

 

Bremená môžu mať štandardne hmotnosť niekoľko desiatok ton. V prípade vyššej hmotnosti ako 70 ton vieme zabezpečiť partnerské služby až do celkovej hmotnosti 700 ton.